Urząd Gminy Chełmża

HARMONOGRAM
Planowanych godzin pracy animatora „Moje Boisko ORLIK 2012” tydzień Grzywnie
w miesiącu maju

I

Tydzień

Dzień tygodnia

Data

Godziny zajęć

Tematyka zajęć

Sobota

1.05

14.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

Niedziela

2.05

14.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

II

Tydzień

Dzień tygodnia

Data

Godziny zajęć

Tematyka zajęć

Poniedziałek

3.05

16.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

Wtorek

4.05

10.00-15.00

Szkoły (gry sportowe)

16.00-17.00

Trening piłkarek SP Orlik

17.00-18.00

Rezerwacja trening piłkarzy Cyklon – młodzik

18.00-21.00

Rezerwacja trening piłkarzy Sokół – seniorzy

Środa

5.05

10.00-15.00

Szkoły (gry sportowe)

15.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

15.30-17.00

Trening piłkarzy „Orlik”

17.00-20.00

Rezerwacja trening piłkarzy Cyklon - junior, senior

Czwartek

6.05

16.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

18.00-21.00

Rezerwacja trening piłkarzy Sokół – seniorzy

Piątek

7.05

15.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

15.00-17.00

Gra w piłkę nożną Sławkowo-Kuczwały

17.00-19.00

Gra w piłkę nożną – „Oldboy” Grzywna

Sobota

8.05

14.00-21.00

Rezerwacja -turnieje sportowe

Niedziela

9.05

14.00-21.00

Rezerwacja -turnieje sportowe

III

Tydzień

Dzień tygodnia

Data

Godziny zajęć

Tematyka zajęć

Poniedziałek

10.05

16.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

16.00-17.30

Trening piłkarek SP „Orlik”

Wtorek

11.05

10.00-15.00

Szkoły (gry sportowe)

16.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

16.00-17.00

Trening piłkarzy Orlik

17.00-18.00

Rezerwacja trening piłkarzy Cyklon – młodzik

18.00-21.00

Rezerwacja trening piłkarzy Sokół – seniorzy

Środa

12.05

10.00-15.00

Szkoły (gry sportowe)

16.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

16.00-17.00

Trening piłkarzy Orlik

17.00-20.00

Rezerwacja trening piłkarzy Cyklon - junior, senior

Czwartek

13.05

16.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

18.00-21.00

Rezerwacja trening piłkarzy Sokół – seniorzy

Piątek

14.05

15.00-17.00

Gra w piłkę nożną Sławkowo-Kuczwały

15.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

17.00-19.00

Gra w piłkę nożną – „Oldboy” Grzywna

Sobota

15.05

14.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

Niedziela

16.05

14.00-21.00

Rezerwacja -turnieje sportowe

Od 15.00

Nocny turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych (3+3)

IV

Tydzień

Dzień tygodnia

Data

Godziny zajęć

Tematyka zajęć

Poniedziałek

17.05

16.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

16.00-17.30

Trening piłkarek SP „Orlik”

Wtorek

18.05

10.00-15.00

Szkoły (gry sportowe)

16.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

16.00-17.00

Trening piłkarek SP „Orlik”

17.00-18.00

Rezerwacja trening piłkarzy Cyklon -młodzik

18.00-21.00

Rezerwacja trening piłkarzy Sokół - seniorzy

Środa

19.05

10.00-15.00

Szkoły (gry sportowe)

16.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

18.00-21.00

Rezerwacja trening piłkarzy Cyklon -junior, senior

Czwartek

20.05

16.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

18.00-21.00

Rezerwacja trening piłkarzy Sokół – seniorzy

Piątek

21.05

16.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

15.00-17.00

Gra w piłkę nożną Sławkowo-Kuczwały

17.00-19.00

Gra w piłkę nożną – „Oldboy” Grzywna

Sobota

22.05

14.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

Niedziela

23.05

14.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

V

Tydzień

Dzień tygodnia

Data

Godziny zajęć

Tematyka zajęć

Poniedziałek

24.05

16.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

16.00-17.30

Trening piłkarek SP „Orlik”

Wtorek

25.05

10.00-15.00

Szkoły (gry sportowe)

16.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

16.00-17.00

Trening piłkarek SP „Orlik”

17.00-18.00

Rezerwacja trening piłkarzy Cyklon –młodzik

18.00-21.00

Rezerwacja trening piłkarzy Sokół - seniorzy

Środa

26.05

10.00-15.00

Szkoły (gry sportowe)

16.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

16.00-17.00

Trening piłkarzy Orlik

17.00-20.00

Rezerwacja trening piłkarzy Cyklon -junior, senior

Czwartek

27.05

16.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

18.00-21.00

Rezerwacja trening piłkarzy Sokół – seniorzy

Piątek

28.05

15.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

15.00-17.00

Gra w piłkę nożną Sławkowo-Kuczwały

17.00-19.00

Gra w piłkę nożną – „Oldboy” Grzywna

Sobota

29.05

14.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

Niedziela

30.05

14.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

VI

Tydzień

Dzień tygodnia

Data

Godziny zajęć

Tematyka zajęć

Poniedziałek

31.05

16.00-21.00

Rezerwacja tenis, koszykówka, siatkówka, piłka nożna

16.00-17.30

Trening piłkarek SP „Orlik”

Rezerwacja zajęć na Orliku odbywać się będzie u animatora Pana Zenona Sadowskiego, zarówno osobiście jak i drogą telefoniczną pod numerem telefonu 603-98-33-09.

W momencie rezerwacji Orlika przez kluby piłkarskie Sokół i Cyklon zajęte będzie jedynie boisko do piłki nożnej a boisko wielofunkcyjne (koszykówka – siatkówka - tenis) będzie ogólnodostępne.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.