Urząd Gminy Chełmża

XIV kolejka 4.01-09.01
Gmina ŁubiankaPędzewo0:3
Diagnotest ZelgnoGrzywna1:3
"Cyklon" KończewiceGłuchowo
ŁysomiceChełmża Junior1:3
PigżaChełmża1:3
RyńskBOŚ Toruń3:0
Powiat Wąbrzeski
XV kolejka 11.01-16.01
PędzewoPigża3:1
Diagnotest ZelgnoRyńsk3:0
BOŚ ToruńChełmża
GrzywnaChełmża Junior3:2
GłuchowoGmina Łubianka2:3
Powiat Wąbrzeski"Cyklon" Kończewice1:3
Łysomice
XVI kolejka 01.02-06.02
BOŚ ToruńPędzewo3:1
"Cyklon" KończewiceŁysomcie0:3
Gmina ŁubiankaPowiat Wąbrzeski
PigżaGłuchowo3:1
Chełmża JuniorDiagnotest Zelgno2:3
RyńskChełmża0:3
Grzywna
XVII kolejka 08.02-13.02
ChełmżaPędzewo3:1
ŁysomicePigża3:0
Gmina ŁubiankaGrzywna0:3
BOŚ ToruńPowiat Wąbrzeski3:0
RyńskGłuchowo0:3
Chełmża Junior"Cyklon" Kończewice3:0
Diagnotest Zelgno
XVIII kolejka 15.02-20.02
Diagnotest ZelgnoPędzewo3:0
BOŚ ToruńŁysomice3:1
Gmina ŁubiankaChełmża Junior0:3
GłuchowoChełmża0:3
RyńskPowiat Wąbrzeski3:2
GrzywnaPigża3:2
"Cyklon" Kończewice
XIX kolejka 22.02-27.02
PędzewoGłuchowo3:0
RyńskŁysomice1:3
"Cyklon" Kończewice"Diagnotest" Zelgno0:3
BOŚ ToruńGrzywnaprzełożony
ChełmżaPowiat Wąbrzeskiprzełożony
Chełmża JuniorPigża3:1
Gmina Łubianka
XX kolejka 01.03-06.03
Powiat WąbrzeskiPędzewo3:2
ŁysomiceChełmża1:3
"Diagnotest" ZelgnoGłuchowo3:2
BOŚ ToruńChełmża Junior3:2
RyńskGrzywna
"Cyklon" KończewiceGmina Łubianka3:2
Pigża
XXI kolejka 08.03-13.03
RyńskPędzewo2:3
"Diagnotest" ZelgnoChełmża2:3
Gmina ŁubiankaŁysomice2:3
BOŚ ToruńGłuchowo0:3
Powiat WąbrzeskiPigża3:1
Grzywna"Cyklon" Kończewice3:1
Chełmża Junior
XXII kolejka 15.03-20.03
GrzywnaPędzewo3:1
ŁysomiceGłuchowo0:3
Diagnotest ZelgnoPowiat Wąbrzeski3:1
ChełmżaChełmża Junior2:3
BOŚ Toruń"Cyklon" Kończewice3:0
Gmina ŁubiankaPigża3:1
XXIII kolejka 22.03-27.03
PędzewoChełmża Junior
Powiat WąbrzeskiŁysomcie3:2
PigżaDiagnotest Zelgno0:3
BOŚ ToruńGmina Łubianka2:3
Ryńsk"Cyklon" Kończewice1:3
GłuchowoGrzywna3:0
XXIV kolejka 29.03-03.04
GłuchowoChełmża Junior3:1
ŁysomiceDiagnotest Zelgno
GrzywnaPowiat Wąbrzeski1:3
"Cyklon" KończewiceChełmża0:3
RyńskGmina Łubianka3:2
BOŚ ToruńPigża0:3
XXV kolejka 06.04-10.04
Pędzewo"Cyklon" Kończewice3:0
GrzywnaŁysomice0:3
BOŚ ToruńDiagnotest Zelgno2:3
RyńskPigża1:3
ChełmżaGmina Łubianka3:0
Chełmża JuniorPowiat Wąbrzeski1:3
XXVI kolejka 12.04-17.04
ŁysomicePędzewo0:3
RyńskChełmża Junior0:3
Diagnotest ZelgnoGmina Łubianka3:0
Pigża"Cyklon" Kończewice3:0
ChełmżaGrzywna0:3
GłuchowoPowiat Wąbrzeski0:3

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.