Urząd Gminy Chełmża

I kolejna 28.09-02.10
PędzewoŁysomice3:0
Chełmża JuniorRyńsk3:1
Gmina ŁubiankaDiagnotest Zelgno1:3
"Cyklon" KończewicePigża2:3
GrzywnaChełmża0:3
Powiat WąbrzeskiGłuchowo3:0
BOŚ Toruńpauza
II kolejka 05.10-09.10
"Cyklon" KończewicePędzewo0:3
ŁysomiceGrzywna2:3
Diagnotest ZelgnoBOŚ Toruń1:3
PigżaRyńsk3:2
Gmina ŁubiankaChełmża1:3
Powiat WąbrzeskiChełmża Junior3:1
Głuchowopauza
III kolejka 12.10-16.10
Chełmża JuniorGłuchowo2:3
Diagnotest ZelgnoŁysomice3:1
Powiat WąbrzeskiGrzywna3:1
Chełmża"Cyklon" Kończewice3:0
Gmina ŁubiankaRyńsk3:0
BOŚ ToruńPigża0:3
Pędzewopauza
IV kolejka 19.10-23.10
Chełmża JuniorPędzewo0:3
ŁysomicePowiat Wąbrzeski3:1
Diagnotest ZelgnoPigża3:0
Gmina ŁubiankaBOŚ Toruń1:3
"Cyklon" KończewiceRyńsk1:3
GrzywnaGłuchowo3:0
Chełmżapauza
V kolejka 26.10-30.10
PędzewoGrzywnaprzełożony
GłuchowoŁysomice3:2
Powiat WąbrzeskiDiagnotest Zelgno2:3
Chełmża JuniorChełmża1:3
"Cyklon" KończewiceBOŚ Toruń0:3
PigżaGmina Łubianka1:3
Ryńsk
VI kolejka 02.11-06.11
PędzewoRyńsk3:1
ChełmżaDiagnotest Zelgno3:0
ŁysomiceGmina Łubianka3:1
GłuchowoBOŚ Toruń0:3
PigżaPowiat Wąbrzeski1:3
"Cyklon" KończewiceGrzywna0:3
Chełmża Junior
VII kolejka 09.11-13.11
PędzewoPowiat Wąbrzeski1:3
ChełmżaŁysomice3:1
GłuchowoDiagnotest Zelgno1:3
Chełmża JuniorBOŚ Toruń0:3
GrzywnaRyńsk3:0
Gmina Łubianka"Cyklon" Kończewice3:2
Pigża
VIII kolejka 16.11-20.11
GłuchowoPędzewo0:3
ŁysomiceRyńsk3:0
Diagnotest Zelgno"Cyklon" Kończewice3:0
GrzywnaBOŚ Toruń1:3
Powiat WąbrzeskiChełmża0:3
PigżaChełmża Junior1:3
Gmina Łubianka
IX kolejka 23.11-27.11
PędzewoDiagnotest Zelgnoprzełożony
ŁysomiceBOŚ Toruń0:3
Chełmża JuniorGmina Łubianka0:3
ChełmżaGłuchowo3:0
Powiat WąbrzeskiRyńsk3:0
PigżaGrzywna0:3
"Cyklon" Kończewice
X kolejka 30.11-04.12
ChełmżaPędzewo
PigżaŁysomice0:3
GrzywnaGmina Łubianka3:0
Powiat WąbrzeskiBOŚ Toruń0:3
GłuuchowoRyńsk3:2
"Cyklon" KończewiceChełmża Junior0:3
Diagnotest Zelgno
XI kolejka 07.12-11.12
PędzewoBOŚ Toruń2:3
Łysomice"Cyklon" Kończewice3:0
Powiat WąbrzeskiGmina Łubianka2:3
GłuchowoPigża3:0
Diagnotest ZelgnoChełmża Junior3:1
ChełmżaRyńsk3:0
Grzywna
XII kolejka 14.12-18.12
PigżaPędzewo0:3
Diagnotest ZelgnoRyńsk3:1
ChełmżaBOŚ Toruń0:3
Chełmża JuniorGrzywna0:3
Gmina ŁubiankaGłuchowo3:2
"Cyklon" KończewicePowiat Wąbrzeski0:3
Łysomice
XIII kolejka 21.12-23.12
PędzewoGmina Łubianka0:3
Diagnotest ZelgnoGrzywna2:3
Głuchowo"Cyklon" Kończewiceprzełożony
Chełmża JuniorŁysomice3:2
ChełmżaPigża3:0
BOŚ ToruńRyńsk3:1
Powiat Wąbrzeski

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.