Urząd Gminy Chełmża

Terminarz rozgrywek I rundy "Jesiennej"
Regionalnej ligi piłki siatkowej oldbojów LZS
V edycja 2007-2008

I kolejka 09-18.09
RyńskPędzewo3:2
ZelgnoChełmża Junior3:0
KończewicePapowo Tor.0:3
Zławieś Wlk.Głuchowo0:3
GrzywnaŁubianka1:3
Boś ToruńChełmża3:2
WąbrzeźnoŁysomice0:3
II kolejka .10-05.10
PędzewoKończewice1:3
ChełmżaRyńsk3:0
ZelgnoŁysomice3:0
ChełmżaWąbrzeźno3:0
ŁubiankaBOŚ Toruń0:3
GłuchowoGrzywna3:0
Papowo Tor.Zławieś Wlk.3:0
III kolejka .10 -12.10
Zławieś Wlk.Pędzewo3:0
RyńskZelgno0:3
KończewiceChełmża Junior1:3
GrzywnaPapowo Tor.0:3
BOŚ ToruńGłuchowo3:0
WąbrzeźnoŁubianka3:0
ŁysomiceChełmża3:2
IV kolejka .10 - 19.10
PędzewoGrzywna3:1
RyńskKończewice1:3
ZelgnoChełmża2:3
ŁubiankaŁysomice1:3
GłuchowoWąbrzeźno3:0
Papowo ToruńskieBOŚ Toruń2:3
Chełmża JuniorZławieś Wlk3:1
V kolejka .10 - 26.10
BOŚ ToruńPędzewo3:0
Zławieś WlkRyńsk3:2
KończewiceZelgno1:3
GrzywnaChełmża Junior1:3
WąbrzeźnoPapowo Toruńskie0:3
ŁysomiceGłuchowo3:0
ChełmżaŁubianka3:0
VI kolejka .10 - .02.11
PędzewoWąbrzeźno0:3
RyńskGrzywna3:2
ZelgnoŁubianka3:0
GłuchowoChełmża2:3
Papowo Tor.Łysomice3:2
Chełmża JuniorBOŚ Toruń0:3
KończewiceZławieś Wlk3:2
VII kolejka .11 - 09.11
ŁysomicePędzewo1:3
BOŚ ToruńRyńsk3:0
Zławieś WlkZelgno1:3
GrzywnaKończewice0:3
WąbrzeźnoChełmża Junior3:0
ChełmżaPapowo Toruńskie3:2
ŁubiankaGłuchowo1:3
VIII kolejka .11 - 16.11
PędzewoChełmża0:3
RyńskWąbrzeźno1:3
ZelgnoGłuchowo3:2
Papowo ToruńskieŁubianka3:0
Chełmża JuniorŁysomice2:3
KończewiceBOŚ Toruń1:3
Zławieś WlkGrzywna3:0
IX .11 - 23.11
ŁubiankaPędzewo1:3
ŁysomiceRyńsk3:0
GrzywnaZelgno0:3
BOŚ ToruńZławieś Wlk3:0
WąbrzeźnoKończewice3:1
ChełmżaChełmża Junior2:3
GłuchowoPapowo Toruńskie0:3
X kolejka .11 - 30.11
PędzewoGłuchowo3:2
RyńskChełmża2:3
ZelgnoPapowo Toruńskie3:0
ChełmżaŁubianka3:2
KończewiceŁysomice0:3
Zławieś WlkWąbrzeźno3:0
GrzywnaBOŚ Toruń0:3
XI kolejka .12 - 07.12
BOŚ ToruńZelgno1:3
Papowo ToruńskiePędzewo3:0
ŁubiankaRyńsk3:1
WąbrzeźnoGrzywna3:1
ŁysomiceZławieś Wlk3:0
ChełmżaKończewice3:1
GłuchowoChełmża Junior3:0
XII kolejka .12 - 14.12
ZelgnoPędzewo3:0
RyńskGłuchowo1:3
Chełmża JuniorPapowo Toruńskie3:2
KończewiceŁubianka2:3
Zławieś Wlk.Chełmża0:3
GrzywnaŁysomice0:3
BOŚ ToruńWąbrzeźno3:0
XIII kolejka .12 - 21.12
PędzewoChełmża Junior3:1
Papowo ToruńskieRyńsk0:3
WąbrzeźnoZelgno2:3
ŁysomiceBOŚ Toruń3:0
ChełmżaGrzywna3:0
ŁubiankaZławieś Wlk2:3
GłuchowoKończewice2:3
XIV kolejka 7.01-12.01
PędzewoRyńsk3:0
Chełmża JuniorZelgno0:3
Papowo Tor.Kończewice3:1
GłuchowoZławieś Wlk3:1
ŁubiankaGrzywna3:2
ChełmżaBOŚ Toruń2:3
ŁysomiceWąbrzeźno3:2
XV kolejka 14.01-19.01
KończewicePędzewo3:1
RyńskChełmża Junior2:3
ŁysomiceZelgno1:3
WąbrzeźnoChełmża1:3
BOŚ ToruńŁubianka3:0
GrzywnaGłuchowo0:3
Zławieś Wlk.Papowo Tor0:3
XVI kolejka 21.01-26.01
Zławieś WlkPędzewo2:3
ZelgnoRyńsk3:0
Chełmża JuniorKończewice3:0
Papowo ToruńskieGrzywna3:0
GłuchowoBOŚ Toruń0:3
ŁubiankaWąbrzeźno1:3
ChełmżaŁysomice3:0
XVII kolejka 28.01-1.02
GrzywnaPędzewo0:3
KończewiceRyńsk3:1
ChełmżaZelgno3:2
ŁysomiceŁubianka3:0
WąbrzeźnoGłuchowo3:0
BOŚ ToruńPapowo Tor.3:0
Zławieś Wlk.Chełmża Junior0:3
XVIII kolejka 4.02-9.02
BOŚ ToruńPędzewo3:0
RyńskZławieś Wlk.3:0
ZelgnoKończewice3:0
Chełmża JuniorGrzywna3:2
Papowo Tor.Wąbrzeźno0:3
GłuchowoŁysomice3:0
ŁubiankaChełmża0:3
XIX kolejka
WąbrzeźnoPędzewo3:0
GrzywnaRyńsk3:2
ŁubiankaZelgno0:3
ChełmżaGłuchowo3:0
ŁysomicePapowo Tor.3:0
BOŚ ToruńChełmża Junior3:0
Zławieś Wlk.Kończewice3:1
XX kolejka 18.02 - 23.02
ŁysomicePędzewo3:1
RyńskBOŚ Toruń0:3
ZelgnoZławieś Wlk.3:0
KończewiceGrzywna3:2
Chełmża JuniorWąbrzeźno2:3
Papowo Tor.Chełmża1:3
GłuchowoŁubianka2:3
XXI kolejka 25.02 - 1.03
ChełmżaPędzewo3:0
WąbrzeźnoRyńsk3:1
GłuchowoZelgno0:3
ŁubiankaPapowo Tor.1:3
ŁysomiceChełmża Junior3:2
BOŚ ToruńKończewice3:0
GrzywnaZławieś Wlk3:0
XXII kolejka 3.03 - 8.03
PędzewoŁubianka3:1
RyńskŁysomice1:3
ZelgnoGrzywna3:0
Zławieś WlkBOŚ Toruń0:3
KończewiceWąbrzeźno0:3
Chełmża JuniorChełmża0:3
Papowo Tor.Głuchowo3:0
XXIII kolejka 10.03 - 15.03
GłuchowoPędzewo3:1
ChełmżaRyńsk3:0
Papowo Tor.Zelgno1:3
ŁubiankaChełmża Junior3:2
ŁysomiceKończewice3:0
WąbrzeźnoZławieś Wlk3:0
BOŚ ToruńGrzywna3:0
XXIV kolejka 17.03 - 22.03
PędzewoPapowo Tor.1:3
RyńskŁubianka3:2
ZelgnoBOŚ Toruń3:1
GrzywnaWąbrzeźno1:3
Zławieś WlkŁysomice0:3
KończewiceChełmża0:3
Chełmża JuniorGłuchowo3:0
XXV kolejka 24.03 - 29.03
PędzewoZelgno0:3
GłuchowoRyńsk3:0
Papowo Tor.Chełmża Junior0:3
ŁubiankaKończewice3:2
ChełmżaZławieś Wlk3:0
ŁysomiceGrzywna0:3
WąbrzeźnoBOŚ Toruń0:3
XXVI 31.03 - 5.04
Chełmża JuniorPędzewo3:0
RyńskPapowo Tor.3:0
ZelgnoWąbrzeźno3:0
BOŚ ToruńŁysomice3:0
GrzywnaChełmża0:3
Zławieś WlkŁubianka1:3
KończewiceGłuchowo1:3

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.