Urząd Gminy Chełmża

Ostateczna tabela rozgrywek

Lp.ReprezentacjaRozegrane meczeZwycięstwaPorażkiPunktyWygrane setyPrzegrane sety
1.KM Policja26242507517
2.Wąbrzeźno26215476828
3.UM Chełmża26215477029
4.Pędzewo26188446734
5.Zelgno261610425740
6.Łysomice26197415834
7.Głuchowo261511415852
8.Zławieś Wielka261115374554
9.Kończewice26917354057
10.Papowo Toruńskie26917343956
11.Ryńsk26720333262
12.Junior Chełmża26620323264
13.Nowa Chełmża26620322866
14.Przysiek2602626278

Punktacja:


za wygrany mecz = 2 pkt.
za przegrany mecz = 1 pkt.
walkower = 0 pkt.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.